washcars@seznam.cz
+420 601 601 062

  logoweb 2

Českobrodská 1535
Kolbenova 40
Rymaně 1218

Tipy

Co se čistění ALU disků týče, velmi záleží na to jak často k jejich vyčistění dochází. Pokud myjete elektrony několikrát za měsíc bohatě vám postačí vlažná voda, kbelík, obyčejná houba a několik desítek minut volného času.

Pokud ovšem nepatříte mezi tu část populace, která svůj automobil čistí velmi často, připravte se na vcelku složitý oříšek. Mytí ALU disků doporučujeme provádět v gumových rukavicích. Kola je nutné nejdříve před-mýt pomocí tlakové čističe. V případě, extrémního znečištění doporučujeme ještě před tímto krokem použít kvalitní odmašťovač, který nám pomůže zbavit se většího množství mastného nánosu.

 

cisteni alu disku

 

Po před-mytí je velmi důležité nanést na ALU kola dostatečné množství čistícího prostředku – doporučujeme používat pouze kvalitní chemické prostředky od renomovaných výrobců, předejdete tak případnému poškození ALU disků. Po nanesení čističe, necháme přípravek 2-5 minut působit a následně z elektronu pomocí houby, případně velmi jemného kartáče odstraníme veškeré nečistoty. Nyní stačí pouze ALU disk opláchnout, ideálně opět pomocí vysokotlakého čističe. Pokud nebude disk dostatečně čistý postup opakujte. Po absolutním vyčištění ALU kola doporučujeme ošetřit také pneumatiky speciálním přípravkem, tato péče se Vám vrátí delší životností pneumatik.

Pokud se Vám nechce čistit si ALU kola svépomocí můžete využít našich služeb, kdy čištění ALU disků je již v základní mycí variantě číslo 1. Mimo čištění elektronů Vám ještě vyčistíme celou karoserii vozu, kterou následně ošetříme speciálním auto-voskem, vyleštíme okna zvenku nezapomeneme ani čištění mezi-dveřních prostor. To vše Vás bude stát pouze 500 Kč a to s užitím velmi kvalitní autokosmetiky.

„Rychlost, spolehlivost a záruka nejvyšší kvality u nás není pouze motto,
ale naše každodenní poselství!“

Navštivte Prahu, neřešte parkování
Péče o automobil v zimě
Jak rozleštit lak na vašem voze
Jak správně vyčistit ALU disky

washcars@seznam.cz  |  +420 601 601 062  |  IČO: 03131491
WashCars.cz © 2022. Všechna práva vyhrazena. Webdesign Jiří Novotný