washcars@seznam.cz
+420 601 601 062

  logoweb 2

Českobrodská 1535
Kolbenova 40
Rymaně 1218

Tipy

Všimly jste si na kapotě Vašeho vozu poškrábaného laku? Malé oděrky na Vašem voze vznikají tak rychle, že ani nevíte jak. Mezi nejčastější příčiny patří nepříznivé počasí, odvalené kamínky a štěrk nebo také kartáče z automatických mycích linek. Pokud se chcete těchto malých oděrek zbavit, rozleště si lak!

Jedná se o proceduru s nejvyšším možným efektem. Při samotném rozleštění laku přijdete o mikroskopickou vrstvu poškozeného laku. Spodní vrstvu je nutné následně rozleštit do vysokého lesku a patřičně ošetřit speciálním auto-voskem, který vůz mimo jiné dlouhodobě chrání lak před dalšími škrábanci. Rozleštění laku lze provádět jak strojně tak ručně. Doporučujeme Vám rozleštit lak na voze jednou za rok, díky tomu bude Váš vůz vypadat stále skvěle.

 

jak rozlestit lak

 

Pokud si chcete rozleštit Váš vůz musíte začít velmi důkladným umytím automobilu, tento krok nelze brát na lehkou váhu a je skutečně nutné zbavit vůz veškerých nečistot. Nyní doporučujeme použít plastickou hmotu Clay, která pro jistotu zbaví Váš lak veškerých nečistot. Následně se můžete pustit do samotného rozleštění laku. Zde doporučujeme použít pouze kvalitní leštící přípravky renomovaných výrobců, jen tak se nebudete muset obávat poškození laku. Pokud nechcete strávit rozlešťováním desítky hodin Vašeho času použijte elektrickou leštičku, leštící kotouče a na absolutní doleštění speciální mikrovláknové leštící utěrky. Důležitá je také volba leštících past, musíte si určit jestli Vašemu vozu spíše prospěje leštění pro oživení vozu a nebo už Váš vůz potřebuje spíše renovaci laku.

Pokud si nechcete, kupovat drahé vybavení a leštící pasty a celkově se na takto složitý a obsáhlý úkon necítíte, můžete využít našich služeb. Rozleštění laku je součástí našeho TOP programu číslo 5. Tento program obsahuje kompletní a velmi důkladnou péči o vůz a to za skvělou cenu 3 000 Kč, včetně rozleštění laku. Pro více informací o obsahu varianty 5 se podívejte do našeho ceníku.

„Rychlost, spolehlivost a záruka nejvyšší kvality u nás není pouze motto,
ale naše každodenní poselství!“

Navštivte Prahu, neřešte parkování
Péče o automobil v zimě
Jak rozleštit lak na vašem voze
Jak správně vyčistit ALU disky

washcars@seznam.cz  |  +420 601 601 062  |  WashCars.cz © 2022 Všechna práva vyhrazena.
webdesign Jiří Novotný