washcars@seznam.cz
+420 601 601 062

  logoweb 2

Českobrodská 1535
Kolbenova 40
Rymaně 1218

Tipy

Zima dává automobilům pěkně zabrat, a od majitelů vozů se vyžaduje, aby vozu věnovali zvýšenou pozornost. Velkým problémem je především neochota řidičů vůz mýt, když se přeci ihned znova zašpiní. Jsou pochopitelně situace, kdy to opravdu smysl nemá.

Pokud se ovšem projede v solném roztoku měli byste myčku navštívit co nejdříve, případně si vůz umýt svépomocí. Nikdy byste neměli mýt auto v případě hlubokých mrazů. hrozí Vám nejen poškození laku vozu, ale také přimrznutí stěračů, zamrznutí zámků atd.

 

pece o vuz

 

Pokud si chcete i přes nepříznivé počasí automobil umýt bude nejlepší použít služby profesionální auto-myčky, kde Vám nejen auto perfektně ošetří voskem, který bude Váš vůz chránit, ale hlavně vozidlo perfektně vysuší a díky tomu se z Vašeho vozu nestane nedobytná pevnost. Nepodceňujte především péči o podvozek, který trpí v zimě nejvíce, doporučujeme Vám podvozek během zimních měsíců pravidelně čistit, a ošetřovat speciální auto-kosmetikou jen tak ochráníte Váš vůz před korozí.

Pokud chcete mít Váš vůz v perfektním stavu, a nechcete v nepříznivém počasí vůz mýt svépomocí, navštivte naší profesionální ruční auto myčku na Praze 9, Kolbenova 40. Ceny za kompletní čištění vozu začínají již na 500 Kč na více o cenách se podívejte k nám do ceníku.

„Rychlost, spolehlivost a záruka nejvyšší kvality u nás není pouze motto,
ale naše každodenní poselství!“

Navštivte Prahu, neřešte parkování
Péče o automobil v zimě
Jak rozleštit lak na vašem voze
Jak správně vyčistit ALU disky

washcars@seznam.cz  |  +420 601 601 062  |  WashCars.cz © 2022 Všechna práva vyhrazena.
webdesign Jiří Novotný